Kontakt

Operachef: Sten Niclasson
sten.niclasson@operapaskaret.se
Telefon: 070-890 15 02

Konstnärlig ledare: Alexander Niclasson
alexander.niclasson@operapaskaret.se
Telefon: 073-516 61 23

Marknad: Claes Nelander
claes.nelander@operapaskaret.se
Telefon: 070-456 86 51

Press: Ebba Jacobsson
ebba@operapaskaret.se
Telefon: 073-075 83 59

Producent: Anna-Carin Niclasson
anna-carin.niclasson@operapaskaret.se
Telefon: 072-350 48 18

Biljetter: Ola Gunnarsson
ola.gunnarsson@operapaskaret.se
0580-711 00 (mån–fre 09–16)

Grupper: Anette Ernestam
anette@operapaskaret.se
076-339 73 76

Försäljning: Catherine Klemets
catherine@operapaskaret.se
Telefon: 070-947 69 56

För pressreleaser och pressbilder, besök: www.cisionwire.se/opera-pa-skaret

Länk till karta på eniro.seLänk till karta på Google maps

 

Skicka ett meddelande till oss

  • Meddelande (*)

  • Din e-postadress (*)