Kontakt

Operachef: Sten Niclasson
sten.niclasson@operapaskaret.se
Telefon: 070-890 15 02

Konstnärlig ledare: Alexander Niclasson
alexander.niclasson@operapaskaret.se
Telefon: 073-516 61 23

Marknad: Claes Nelander
claes.nelander@operapaskaret.se
Telefon: 070-456 86 51

Press: Jens Frejrud
jens.frejrud@operapaskaret.se
Telefon: 070-669 66 05

Producent: Anna-Carin Niclasson
anna-carin.niclasson@operapaskaret.se
Telefon: 072-350 48 18

Biljetter: Ola Gunnarsson
ola.gunnarsson@operapaskaret.se
0580-711 00 (mån–fre 09–16)

För pressreleaser och pressbilder, besök: www.cisionwire.se/opera-pa-skaret

Länk till karta på eniro.seLänk till karta på Google maps

 

Skicka ett meddelande till oss

  • Meddelande (*)

  • Din e-postadress (*)